Party adatok

Szerda
06
Július
2016
Balaton Sound 10th
Szabadstrand Zamárdi,
Andro, Borgore, Bohumil, Collins / Snilloc, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Fritz Kalkbrenner, James Cole (Badgirls), Jay Lumen, James Grow (Frisky Sound), KARANYI, Mattan, Maxim Kuznyecov, Neck (Frisky Sound), Pat Duff (Badgirls), Reelow, Shabaam (Badgirls), Polarize / Dave Van N, Yvel & Tristan (Hi!Fly), Candyman Da Marquis, Jaffa Surfa / Zee / Zozo, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Balage F, Zvezda Beta / Beta (Hairy), Andras Bader / PHOT / Andre (Hairy), Secret Factory / Junkie & Hawky (Secret Fusion Production), Nigel Snorter / Nigel Sorter (Hairy), Newl (New Level Empire), Sterbinszky, Paul Van Dyk, Observer, Pöli, Invoice / Gregory S (Truesounds), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), HOT X / Tibor Horvath (Deadcode), Duel (Hairy), Six (Spilerz), Muzzaik, Rony Breaker, Collective Machine / Domyan (Badgirls), Roland Handrick (Hairy), Mateo & Spirit, Cordeiro (Garden Nights), Vicktor Smith, Lotfi Begi, Davko (Truesounds), Robin Futaki / Rob!n, Alan Fitzpatrick, Bernáthy Zsiga, Roberto Rios, Hernan Cattaneo, Irie Maffia, Nikola, Aly & Fila, Ferry Corsten, Booka Shade, Adam Beyer, Nick Curly, Sikztah (The Etiket), Basics, DJ Gozth (Hősök), Sven Väth, Milk & Sugar, Tebron (Sound Of Cream), Gerysson, Palotai, Incident, Armin Van Buuren, T:MANIAK (Tribal Maniak), Andras Toth (Hairy), Anima Sound System, Brains, DJ Lennard / Stupid Disco, Majka, Curtis, Immi V, Sub Focus, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Metzker Viktória, Johnny Firpo (Spilerz), Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, Tolo, Falcao, Zagar, B'andre, Nervo, Edo Denova, Adriatique, Captain Knuckles, Thomas Borza (Mariposas Production), Mr. Vasovski, The Biebers, Passed, Halott Pénz, Chris.SU, Oliver Heldens, Herold Peti, Metha, Daniel Nike, Chris Brown, The Chainsmokers, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, W&W, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Dixon, Lost Frequencies, Gouryella, Don Diablo, Tchami, Agoria, Alan Walker, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Chocolate Puma, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Madcon, Punnany Massif, Wellhello (Fluor és Diaz), DJ Nara, Rusty, Belau, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Henri Pfr, Dan Sparks, The Shaggers, Flip Capella, Yamina, Erion, Samhain, Po:ti, Süly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Nora Matisse, Martin Kremser, Big John Whitfield, Mindscape, Jade, Sixsix, Dj Automatic, High Love, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Push n Ball, Max & Sims, Daniel Brooks, Raasa, Moon, Indigo Theory, Molinari, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Soulja, Kovary, Sobek, Klokk, Legars, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Adam Nova, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, Pégé, Peter Jabin

Party leírása

Érdekelnek a további program lehetőségek? Van még!

A klub eseményei

07/10

Szabadstrand

"Balaton Sound 10th"

2016.07.10. Vasárnap, Zamárdi

Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, Sub Focus, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello (Fluor és Diaz), DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, B'andre, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), HOT X / Tibor Horvath (Deadcode), Yamina, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Po:ti, Jaffa Surfa / Zee / Zozo, Andras Toth (Hairy), Zvezda Beta / Beta (Hairy), Polarize / Dave Van N, Süly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick (Hairy), Nora Matisse, Pöli, Robin Futaki / Rob!n, Andras Bader / PHOT / Andre (Hairy), Duel (Hairy), Nigel Snorter / Nigel Sorter (Hairy), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins / Snilloc, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK (Tribal Maniak), Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, DJ Lennard / Stupid Disco, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, Pégé, Daniel Nike, Peter Jabin, Johnny Firpo (Spilerz), Six (Spilerz), Secret Factory / Junkie & Hawky (Secret Fusion Production)
07/09

Szabadstrand

"Balaton Sound 10th"

2016.07.09. Szombat, Zamárdi

Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, Sub Focus, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello (Fluor és Diaz), DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, B'andre, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), HOT X / Tibor Horvath (Deadcode), Yamina, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Po:ti, Jaffa Surfa / Zee / Zozo, Andras Toth (Hairy), Zvezda Beta / Beta (Hairy), Polarize / Dave Van N, Süly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick (Hairy), Nora Matisse, Pöli, Robin Futaki / Rob!n, Andras Bader / PHOT / Andre (Hairy), Duel (Hairy), Nigel Snorter / Nigel Sorter (Hairy), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins / Snilloc, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK (Tribal Maniak), Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, DJ Lennard / Stupid Disco, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, Pégé, Daniel Nike, Peter Jabin, Johnny Firpo (Spilerz), Six (Spilerz), Secret Factory / Junkie & Hawky (Secret Fusion Production)
07/08

Szabadstrand

"Balaton Sound 10th"

2016.07.08. Péntek, Zamárdi

Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, Sub Focus, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello (Fluor és Diaz), DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, B'andre, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), HOT X / Tibor Horvath (Deadcode), Yamina, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Po:ti, Jaffa Surfa / Zee / Zozo, Andras Toth (Hairy), Zvezda Beta / Beta (Hairy), Polarize / Dave Van N, Süly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick (Hairy), Nora Matisse, Pöli, Robin Futaki / Rob!n, Andras Bader / PHOT / Andre (Hairy), Duel (Hairy), Nigel Snorter / Nigel Sorter (Hairy), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins / Snilloc, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK (Tribal Maniak), Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, DJ Lennard / Stupid Disco, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, Pégé, Daniel Nike, Peter Jabin, Johnny Firpo (Spilerz), Six (Spilerz), Secret Factory / Junkie & Hawky (Secret Fusion Production)
07/07

Szabadstrand

"Balaton Sound 10th"

2016.07.07. Csütörtök, Zamárdi

Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, Sub Focus, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello (Fluor és Diaz), DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, B'andre, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), HOT X / Tibor Horvath (Deadcode), Yamina, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Po:ti, Jaffa Surfa / Zee / Zozo, Andras Toth (Hairy), Zvezda Beta / Beta (Hairy), Polarize / Dave Van N, Süly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick (Hairy), Nora Matisse, Pöli, Robin Futaki / Rob!n, Andras Bader / PHOT / Andre (Hairy), Duel (Hairy), Nigel Snorter / Nigel Sorter (Hairy), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins / Snilloc, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK (Tribal Maniak), Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, DJ Lennard / Stupid Disco, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, Pégé, Daniel Nike, Peter Jabin, Johnny Firpo (Spilerz), Six (Spilerz), Secret Factory / Junkie & Hawky (Secret Fusion Production)