Andro

Bemutatkozás

Elismerések
Best Hungarian Dj 2013 (Hungarian Dj Association Public Poll)
Best Hungarian Dj 2012 (soundhead.hu)
Best Hungarian Dj 2011 (Hungarian Dj Association)
Best Hungarian Dj 2010 (soundhead.hu)
Best Hungarian Upcoming Dj 2010 (Hungarian Dj Association)
Best Hungarian Producer 2006
Best Hungarian Producer 2005
Best Hungarian Upcoming Producer 2005
Dj Mag #146 being the first Hungarian dj on the list 2005

Események

07/10

Szabadstrand

"Balaton Sound 10th"

2016.07.10 Zamárdi
DJ Nara, Duke Dumont, Tyga, The Chainsmokers, Dimitri Vegas & Like Mike, Superstereo, Saverne, Soerii & Poolek, Cloud 9+, Majka, Curtis, DMX, Borgore, Mr. Oizo, B'andre, Yamina, Süly, Andro, Erion, Timmy Trumpet, Will Sparks, Deorro, Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins / Snilloc, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, HVOB, Booka Shade, Nick Curly, Jay Lumen, Black Sun Empire, Dismantle, DJ Die, Guy Mantzur, H.O.S.H., Gorje Hewek, Izhevski, Lady Waks, Mefjus, Murdock, Nickbee, Sascha Braemer, The Upbeats, Watermät, Akkezdet Phiai, Rusty, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Six (Spilerz), Johnny Firpo (Spilerz), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK / Tribal Maniak, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Sterbinszky, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, ESD Mix Day, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, DJ Lennard / Stupid Disco, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Roland Frank, Peter Jabin, Pégé, Daniel Nike
07/06

Szabadstrand, Zamárdi

"Sajtóbejárás a 10. Balaton Soundra"

2016.07.06 Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Petey Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Stadiumx, Sub Focus & ID, Verner / M-Side, The Upbeats, Macklemore & Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello (Fluor és Diaz), DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun & Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Eric Sneo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, HOT X / Tibor Horvath (Deadcode), Yamina, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Po:ti, Andras Toth (Hairy), Zvezda Beta / Beta (Hairy), Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick (Hairy), Nora Matisse, Pöli, Duel (Hairy), Nigel Snorter / Nigel Sorter (Hairy), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Self Control, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr. 'Visualized', Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klayman, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Six (Spilerz), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moonline, T:MANIAK / Tribal Maniak, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Otologic, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii & Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, DJ PéGé, Daniel Nike, Secret Factory / Junkie & Hawky (Secret Fusion Production), B'andre, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Jaffa Surfa / Zee / Zozo, Polarize / Dave Van N, Robin Futaki / Rob!n, Andras Bader / PHOT / Andre (Hairy), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Collins / Snilloc, Collective Machine / Domyan (Badgirls), Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), DJ Lennard / Stupid Disco
07/25

Nagyerdő

"Campus Fesztivál július 22-26."

2015.07.25 Debrecen
Vad Fruttik, HS7, Szabó Balázs bandája, Fish!, The Biebers, Middlemist Red, Skafanderz, Óriás, The Grenma, Headbengs, DJ Juhász Laci, Caro Emerald, Quimby, Majka, Curtis, Wellhello (Fluor és Diaz), 30Y, Intim Torna Illegál, Alvin és a Mókusok, Road, Paddy and the Rats, Ganxta Zolee és a Kartel, Kőhalmi Zoltán (Dumaszínház), Hajdú Balázs (Dumaszínház), Tóth Edu (Dumaszínház), Random Trip feat. Járai Márk, Barabás Lőrinc, Palya Bea trió, Kemény Zsófi, Simon Márton, Horváth Kristóf, Slammerek, Ludmilla, Andro, Sterbinszky, Bárány Attila, Jolly & Suzy, Dévényi Tibi bácsi, Bordó Sárkány, Odett, Passed, Jurij, Margaret, Island Akusztik, Dope Calypso, 2Joints, Kétházközt, Zombori, Twentees, Nyolcadikosok, The Orange Sofa, Éva Presszó, Lincoln Suckers, Outrange, Malaga Quintett, Dr. Juzztice, Bernáthy Zsiga, Ákos, Modestep, Wilkinson, MC Adapt, Brains, Rúzsa Magdolna, Halott Pénz, Cloud 9+, Ossian, Lord, Deák Bill Gyula (Deák Bill Blues Band), Supernem, Honeybeast, Mystery Gang, Hősök, Dombóvári István (Dumaszínház), Janklovics Péter (Dumaszínház), Szobácsi Gergő (Dumaszínház), Falusi Mariann, Korda György, Balázs Klári, Metzker Viktória, Julia Carpenter, Náksi Attila, Chris.SU, Giocator, P.Box, Tűzlabda, PG Csoport, Johnny Cash & The Best Rockabilly Songs / A nyughatatlan Johnny Cash and Rockabilly, Zup Akusztik, Pardon, Nyilas Reni és Ők, Makrohang, Lóci Játszik, Dorothy, Dash, Pit of Saron, Benzin, Phoenix Rt., Foolk, Occam, Zsupi, Kisszántó, Tankcsapda, Enter Shikari, Kowalsky Meg A Vega, Péterfy Bori & Love Band, Kiscsillag, Subscribe, Depresszió, Leander Rising, Magashegyi Underground, Zagar, Fábián Juli, Zoohacker, Parno Graszt, Bognár Szilvi és az Etnoé, Aranyosi Péter (Dumaszínház), Bellus István (Dumaszínház), Für Anikó, Hrutka Róbert, Kis Grófo, Pixa, Chris Lawyer, Blind Myself, Dalriada, Apey and the Pea, Konyha, Jánás Vera Experiment, Dr. Valter Bleus társasága, Magyar Császári Pillanatművek, LED, Aznaposok, Local Face, Grizzly, Hurkatöltő, Panama Magic, Flexible Juice, Mesterházy, Debrecen Dixieland Band, Uzipov, DJ PéGé, ÉG (Éles Gina) és barátai

Képek

Balaton Sound 10th

2016.07.10. Szabadstrand - Zamárdi
DJ Nara, Duke Dumont, Tyga, The Chainsmokers, Dimitri Vegas & Like Mike, Superstereo, Saverne, Soerii & Poolek, Cloud 9+, Majka, Curtis, DMX, Borgore, Mr. Oizo, B'andre, Yamina, Süly, Andro, Erion, Timmy Trumpet, Will Sparks, Deorro, Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins / Snilloc, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, HVOB, Booka Shade, Nick Curly, Jay Lumen, Black Sun Empire, Dismantle, DJ Die, Guy Mantzur, H.O.S.H., Gorje Hewek, Izhevski, Lady Waks, Mefjus, Murdock, Nickbee, Sascha Braemer, The Upbeats, Watermät, Akkezdet Phiai, Rusty, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Six (Spilerz), Johnny Firpo (Spilerz), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK / Tribal Maniak, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Sterbinszky, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, ESD Mix Day, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, DJ Lennard / Stupid Disco, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Roland Frank, Peter Jabin, Pégé, Daniel Nike

Sajtóbejárás a 10. Balaton Soundra

2016.07.06. Szabadstrand, Zamárdi - Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Petey Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Stadiumx, Sub Focus & ID, Verner / M-Side, The Upbeats, Macklemore & Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello (Fluor és Diaz), DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun & Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Eric Sneo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, HOT X / Tibor Horvath (Deadcode), Yamina, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Po:ti, Andras Toth (Hairy), Zvezda Beta / Beta (Hairy), Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick (Hairy), Nora Matisse, Pöli, Duel (Hairy), Nigel Snorter / Nigel Sorter (Hairy), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Self Control, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr. 'Visualized', Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klayman, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Six (Spilerz), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moonline, T:MANIAK / Tribal Maniak, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Otologic, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii & Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, DJ PéGé, Daniel Nike, Secret Factory / Junkie & Hawky (Secret Fusion Production), B'andre, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Jaffa Surfa / Zee / Zozo, Polarize / Dave Van N, Robin Futaki / Rob!n, Andras Bader / PHOT / Andre (Hairy), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Collins / Snilloc, Collective Machine / Domyan (Badgirls), Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), DJ Lennard / Stupid Disco

Campus Fesztivál július 22-26.

2015.07.25. Nagyerdő - Debrecen
Vad Fruttik, HS7, Szabó Balázs bandája, Fish!, The Biebers, Middlemist Red, Skafanderz, Óriás, The Grenma, Headbengs, DJ Juhász Laci, Caro Emerald, Quimby, Majka, Curtis, Wellhello (Fluor és Diaz), 30Y, Intim Torna Illegál, Alvin és a Mókusok, Road, Paddy and the Rats, Ganxta Zolee és a Kartel, Kőhalmi Zoltán (Dumaszínház), Hajdú Balázs (Dumaszínház), Tóth Edu (Dumaszínház), Random Trip feat. Járai Márk, Barabás Lőrinc, Palya Bea trió, Kemény Zsófi, Simon Márton, Horváth Kristóf, Slammerek, Ludmilla, Andro, Sterbinszky, Bárány Attila, Jolly & Suzy, Dévényi Tibi bácsi, Bordó Sárkány, Odett, Passed, Jurij, Margaret, Island Akusztik, Dope Calypso, 2Joints, Kétházközt, Zombori, Twentees, Nyolcadikosok, The Orange Sofa, Éva Presszó, Lincoln Suckers, Outrange, Malaga Quintett, Dr. Juzztice, Bernáthy Zsiga, Ákos, Modestep, Wilkinson, MC Adapt, Brains, Rúzsa Magdolna, Halott Pénz, Cloud 9+, Ossian, Lord, Deák Bill Gyula (Deák Bill Blues Band), Supernem, Honeybeast, Mystery Gang, Hősök, Dombóvári István (Dumaszínház), Janklovics Péter (Dumaszínház), Szobácsi Gergő (Dumaszínház), Falusi Mariann, Korda György, Balázs Klári, Metzker Viktória, Julia Carpenter, Náksi Attila, Chris.SU, Giocator, P.Box, Tűzlabda, PG Csoport, Johnny Cash & The Best Rockabilly Songs / A nyughatatlan Johnny Cash and Rockabilly, Zup Akusztik, Pardon, Nyilas Reni és Ők, Makrohang, Lóci Játszik, Dorothy, Dash, Pit of Saron, Benzin, Phoenix Rt., Foolk, Occam, Zsupi, Kisszántó, Tankcsapda, Enter Shikari, Kowalsky Meg A Vega, Péterfy Bori & Love Band, Kiscsillag, Subscribe, Depresszió, Leander Rising, Magashegyi Underground, Zagar, Fábián Juli, Zoohacker, Parno Graszt, Bognár Szilvi és az Etnoé, Aranyosi Péter (Dumaszínház), Bellus István (Dumaszínház), Für Anikó, Hrutka Róbert, Kis Grófo, Pixa, Chris Lawyer, Blind Myself, Dalriada, Apey and the Pea, Konyha, Jánás Vera Experiment, Dr. Valter Bleus társasága, Magyar Császári Pillanatművek, LED, Aznaposok, Local Face, Grizzly, Hurkatöltő, Panama Magic, Flexible Juice, Mesterházy, Debrecen Dixieland Band, Uzipov, DJ PéGé, ÉG (Éles Gina) és barátai

Mixek