Underground sztár dj-kkel erősít a Balaton Sound 2019

2019.03.18. -

Az underground DJ-világ bázisai idén is felépülnek a Balaton Soundon. Ismét jelentkezik a népszerű ELROW és új helyszíne lesz a szcéna zenészeinek a The Club. 

A karneváli hangulatú partifolyam alapvetése, a világ legkedveltebb, rendkívül látványos show-sorozata, az itthon is már méltán népszerű ELROW ismét dedikált helyszínnel jelentkezik a Balaton Soundon. Az idei felhozatalban ott lesz a német elektronikus zene underground “kisistene”, Paul Kalkbrenner, a kétszeres DJ Awards díjas Jamie Jones, a brit DJ duo, a CamelPhat, a Németországból érkező DJ, a Claptone, a Grammy-jelölt Dj híresség, Nic Fanciulli, a női vonalat erősítő német DJ, Monika Kruse, karrierét a legendás Vibration Clubban indító Nick Curly, a svájci Andrea Oliva, a Holland születésű, ibizai székhelyű DJ, Chelina Manuhutu, a francia DJ W!ld, a dance-elektronika nagymestere, Detlef vagy a Spanyolországban Juan Carlos néven született Wade


A tavalyi Clubs On The Beach és a Heineken Beach összeolvadásából született meg 2019-re a "The Club” koncepciója. Ahogy neve is utal rá, egy modern elektronikus zenei klub arculatát és hangulatát idézi majd a részben a Balaton vízére felépített helyszín, ahol a nemzetközi underground elektronikus zenei szcéna ikonikus alakjai lépnek fel a fesztivál 5 napja alatt. 

A The Club helyszínen lép fel Marco Carola, a groovy tech-house nagykövete, az amerikai The Martinez Brothers DJ duo, a minimalisztikus techno vonalat erősíti az egykori Deep Dish alapító, Dubfire, az Argentin progressive house DJ Hernán Cattáneo, az olasz Deborah De Luca, a Matador, Frans Zimmer, azaz művésznevén Alle FarbenEgbert, a holland Dj/producer Eelke Kleijn valamint, Nusha

A The Club helyszínére hosszú évek után visszatér a legendás 'Morning Sound’ programja is, amely a hajnali 6 órás hivatalos programzárás után induló afterpartit hozza vissza a fesztivál vérkeringésébe. 



The Club

MARCO CAROLA - https://www.youtube.com/watch?v=DbmxAYe3d3c

THE MARTINEZ BROTHERS - https://www.youtube.com/watch?v=8hIzZN6M5T0

HERNAN CATTANEO - https://www.youtube.com/watch?v=HE6w2vWWTrs

DUBFIRE - https://www.youtube.com/watch?v=bmJqPnV3Jrw

DEBORAH DE LUCA - https://www.youtube.com/watch?v=wxJJGXYOEeQ

MATADOR - https://www.youtube.com/watch?v=8M5usu5Jw6A

ALLE FARBEN - https://www.youtube.com/watch?v=TQLgLcU81e4

EGBERT - https://www.youtube.com/watch?v=_GlDce0nM9Q

EELKE KLEIJN - https://www.youtube.com/watch?v=lWFX_emkgEc&list=PLTuWQeMTgfkIMRWRUlgT2_aeSi4YtZrTL 




Elrow


MONIKA KRUSE - 
https://www.youtube.com/watch?v=I71rdCtKP1I

DJ W!LD - https://www.youtube.com/watch?v=aNggdphjz6s

CLAPTONE - https://www.youtube.com/watch?v=Y6mwLjjq5H8

PAUL KALKBRENNER - https://www.youtube.com/watch?v=rH9AriEezeI

NIC FANCIULLI - https://www.youtube.com/watch?v=5iyLaSRJ7u0

CAMELPHAT - https://www.youtube.com/watch?v=qke-jOUqSXU

CHELINA MANUHUTU - https://www.youtube.com/watch?v=N4CGwHRKZp0

JAMIE JONES - https://www.youtube.com/watch?v=2CL6sG_hQA0

DETLEF - https://www.youtube.com/watch?v=QRtt6gE38Qw

NICK CURLY - https://www.youtube.com/watch?v=fP04Q9uE5tc

WADE - https://www.youtube.com/watch?v=fHnPfqUt2BI

ANDREA OLIVA - https://www.youtube.com/watch?v=KkIY7EEPLkc

 



Balaton Sound 10th

2016.07.10. Szabadstrand - Zamárdi
DJ Nara, Duke Dumont, Tyga, The Chainsmokers, Dimitri Vegas & Like Mike, Superstereo, Saverne, Soerii & Poolek, Cloud 9+, Majka, Curtis, DMX, Borgore, Mr. Oizo, B'andre, Yamina, Süly, Andro, Erion, Timmy Trumpet, Will Sparks, Deorro, Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins / Snilloc, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, HVOB, Booka Shade, Nick Curly, Jay Lumen, Black Sun Empire, Dismantle, DJ Die, Guy Mantzur, H.O.S.H., Gorje Hewek, Izhevski, Lady Waks, Mefjus, Murdock, Nickbee, Sascha Braemer, The Upbeats, Watermät, Akkezdet Phiai, Rusty, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Six (Spilerz), Johnny Firpo (Spilerz), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK / Tribal Maniak, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Sterbinszky, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, ESD Mix Day, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, DJ Lennard / Stupid Disco, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Roland Frank, Peter Jabin, Pégé, Daniel Nike