Oliver Heldens

Info

Események

07/06

Szabadstrand, Zamárdi

"Sajtóbejárás a 10. Balaton Soundra"

2016.07.06 Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Petey Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Stadiumx, Sub Focus & ID, Verner / M-Side, The Upbeats, Macklemore & Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello (Fluor és Diaz), DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun & Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Eric Sneo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, HOT X / Tibor Horvath (Deadcode), Yamina, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Po:ti, Andras Toth (Hairy), Zvezda Beta / Beta (Hairy), Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick (Hairy), Nora Matisse, Pöli, Duel (Hairy), Nigel Snorter / Nigel Sorter (Hairy), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Self Control, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr. 'Visualized', Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klayman, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Six (Spilerz), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moonline, T:MANIAK / Tribal Maniak, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Otologic, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii & Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, DJ PéGé, Daniel Nike, Secret Factory / Junkie & Hawky (Secret Fusion Production), B'andre, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Jaffa Surfa / Zee / Zozo, Polarize / Dave Van N, Robin Futaki / Rob!n, Andras Bader / PHOT / Andre (Hairy), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Collins / Snilloc, Collective Machine / Domyan (Badgirls), Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), DJ Lennard / Stupid Disco
08/29

Belváros, Zürich, Svájc

"24th Street Parade - Magic Moments"

2015.08.29 Zürich, Svájc
Alle Farben, Animal Trainer, Argy, Deniz Koyu, EDX, Fedde Le Grand, Felix Jaehn, Felix Kröcher, Goldfish, Klingande, Lexer, Luciano, Nakadia, Nick Martin, Nina Kraviz, Oliver Heldens, Remady, Manu-L, Robin Schulz, Saint Wknd, Steve Lawler, Tale Of Us, The Avener, Tujamo, Wankelmut, Adam De Great, After Grauer, Alain Delay, Alex Austin, Alex Price, Allen & Envy, Amato, Andrea Bonomelli, Anthik, Anyken, Apathy, B.B.H., Bassbüro, Beat Herren, Black Spirit, Blackbox, Bobby Bella, Buenjy, Bynomic, BämBäm, C-Syde, Carry Luke, Cassey Doreen, Chris Sonaxx, CJ Mackintosh, CJ Stone, Clique Of Two, Cornflakes 3D, Cosi Dee aka Chris Jordén, Cozmo, Crin3s, Cruse, Cruz, Cry, D-Joker, Daemonium Anima, Dan Daniels, Miss D-Star, Dani Fabrega, Daniel Portmann, Danny Coleman, Danny Dutch, Dario D'attis, Das Blaz vs. About Clint, Dave Hard, Dave Palmer, Dave202, David Jimenez, Definition, Djane Yuko, Djerem, Driftmoon, E.X.E.C.U.T.E., Emotion, Eve Herbs, Ez3kiel, Faith, Flexfab, Flowboy, Fly, Forsition, Frank Rich, G.P., George Lamell, Gianni Callipari, Gil Everest, Gil Glaze, Guenta K., Hardblast, High Heels Breaker, Housetier, Infx Madhu Patra, Jackomo aka Jackatek, Jamie Lewis, Jamie Shar, Jan Blumingdale, Jimi Jules, Joe Ferretti, Johnny Roxx, Jorn Van Deynhoven, Jorven, Jus Deelax, Kantarik, Kapara, Kellerkind, King Küng, Kyara, Lara feat. Cholon & Babag, Lara Valentina, Laser Lele, Le Baron, Leeroy, Leslie Jaycee, Leventino, Levi Blind, Louie Cut, Lukii, M-Style, Madwave, Manipower, Maka, Manuel Moreno, Marco Berto, Mark Dekoda, Mark Faermont, Marko Liv, Martin Sola, MC X-Large, Me & Her, Mike Kay, Mimmo, Mirco Esposito, Mr. Da-Nos, Mucho Stylez, Murciano, Myke L, R2K, Nanotek, Niall Redmond, Nico Pusch, Nkelo, Nu Pulse, Oliver Forbett, Pad Beryll, Pat Farrell, Patrick Del Costa Meets Danny Disco, Plastik Funk, Primero, Rafi Sol, Raxtor, Replika, Reto Ardour, Rob Gee, Robin Tune, Rockwell Noize, Rolf Imhof, Roman Klinger, S-Brothers, Sachi Toyama, Salon Sombre, Sam, Sandy Warez, Sanja, Satzy, Simoki, Sir Colin, Smash FX, Sonally, Sonoro, Steven Stone, Stomp, Strange:Love, Sven May, Syno Brothers, T-Mo, Tanja La Croix, Taylor & Clarke, Technology, The Beatrockers, The Scriptor, Tito Torres, Tokatko, Tom Blake, Tomcat, Tommy Vee, Toney Dee, Trasher, Whiz Kid, Wildcut, Woody Van Eyden, Work The House DJ-Crew, Zouaoui, Sei B, Frantic / Carol Fernandez

Képek

Sajtóbejárás a 10. Balaton Soundra

2016.07.06. Szabadstrand, Zamárdi - Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Petey Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Stadiumx, Sub Focus & ID, Verner / M-Side, The Upbeats, Macklemore & Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello (Fluor és Diaz), DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun & Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Eric Sneo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, HOT X / Tibor Horvath (Deadcode), Yamina, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Po:ti, Andras Toth (Hairy), Zvezda Beta / Beta (Hairy), Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick (Hairy), Nora Matisse, Pöli, Duel (Hairy), Nigel Snorter / Nigel Sorter (Hairy), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Self Control, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr. 'Visualized', Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klayman, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Six (Spilerz), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moonline, T:MANIAK / Tribal Maniak, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Otologic, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii & Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, DJ PéGé, Daniel Nike, Secret Factory / Junkie & Hawky (Secret Fusion Production), B'andre, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Jaffa Surfa / Zee / Zozo, Polarize / Dave Van N, Robin Futaki / Rob!n, Andras Bader / PHOT / Andre (Hairy), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Collins / Snilloc, Collective Machine / Domyan (Badgirls), Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), DJ Lennard / Stupid Disco

24th Street Parade - Magic Moments

2015.08.29. Belváros, Zürich, Svájc - Zürich, Svájc
Alle Farben, Animal Trainer, Argy, Deniz Koyu, EDX, Fedde Le Grand, Felix Jaehn, Felix Kröcher, Goldfish, Klingande, Lexer, Luciano, Nakadia, Nick Martin, Nina Kraviz, Oliver Heldens, Remady, Manu-L, Robin Schulz, Saint Wknd, Steve Lawler, Tale Of Us, The Avener, Tujamo, Wankelmut, Adam De Great, After Grauer, Alain Delay, Alex Austin, Alex Price, Allen & Envy, Amato, Andrea Bonomelli, Anthik, Anyken, Apathy, B.B.H., Bassbüro, Beat Herren, Black Spirit, Blackbox, Bobby Bella, Buenjy, Bynomic, BämBäm, C-Syde, Carry Luke, Cassey Doreen, Chris Sonaxx, CJ Mackintosh, CJ Stone, Clique Of Two, Cornflakes 3D, Cosi Dee aka Chris Jordén, Cozmo, Crin3s, Cruse, Cruz, Cry, D-Joker, Daemonium Anima, Dan Daniels, Miss D-Star, Dani Fabrega, Daniel Portmann, Danny Coleman, Danny Dutch, Dario D'attis, Das Blaz vs. About Clint, Dave Hard, Dave Palmer, Dave202, David Jimenez, Definition, Djane Yuko, Djerem, Driftmoon, E.X.E.C.U.T.E., Emotion, Eve Herbs, Ez3kiel, Faith, Flexfab, Flowboy, Fly, Forsition, Frank Rich, G.P., George Lamell, Gianni Callipari, Gil Everest, Gil Glaze, Guenta K., Hardblast, High Heels Breaker, Housetier, Infx Madhu Patra, Jackomo aka Jackatek, Jamie Lewis, Jamie Shar, Jan Blumingdale, Jimi Jules, Joe Ferretti, Johnny Roxx, Jorn Van Deynhoven, Jorven, Jus Deelax, Kantarik, Kapara, Kellerkind, King Küng, Kyara, Lara feat. Cholon & Babag, Lara Valentina, Laser Lele, Le Baron, Leeroy, Leslie Jaycee, Leventino, Levi Blind, Louie Cut, Lukii, M-Style, Madwave, Manipower, Maka, Manuel Moreno, Marco Berto, Mark Dekoda, Mark Faermont, Marko Liv, Martin Sola, MC X-Large, Me & Her, Mike Kay, Mimmo, Mirco Esposito, Mr. Da-Nos, Mucho Stylez, Murciano, Myke L, R2K, Nanotek, Niall Redmond, Nico Pusch, Nkelo, Nu Pulse, Oliver Forbett, Pad Beryll, Pat Farrell, Patrick Del Costa Meets Danny Disco, Plastik Funk, Primero, Rafi Sol, Raxtor, Replika, Reto Ardour, Rob Gee, Robin Tune, Rockwell Noize, Rolf Imhof, Roman Klinger, S-Brothers, Sachi Toyama, Salon Sombre, Sam, Sandy Warez, Sanja, Satzy, Simoki, Sir Colin, Smash FX, Sonally, Sonoro, Steven Stone, Stomp, Strange:Love, Sven May, Syno Brothers, T-Mo, Tanja La Croix, Taylor & Clarke, Technology, The Beatrockers, The Scriptor, Tito Torres, Tokatko, Tom Blake, Tomcat, Tommy Vee, Toney Dee, Trasher, Whiz Kid, Wildcut, Woody Van Eyden, Work The House DJ-Crew, Zouaoui, Sei B, Frantic / Carol Fernandez

Mixek