Aly & Fila

Info

Események

08/13

Belváros, Zürich, Svájc

"25th Street Parade - Zurich is Unique"

2016.08.13 Zürich, Svájc
Deepend, Ecko, Hvitling, Javi Row, Loco Dice, Pr3snt, Robin Tune, Simoki, Dr. Motte, 2Ways of Faded, Adrima, Alex Austin, Allen & Envy, Aly & Fila, Andrea Bonomelli, Anthik, B.B.H., Bartek, Black Spirit, Bonzai, Buenjy, Bynomic, BämBäm, C-Syde, Frantic / Carol Fernandez, Carry Luke, Chriss, Cloud Seven, D-Joker, DBN, DJ Mico & MC Tiramisu, DJerry C, Dan Daniels, Miss D-Star, Dan Stone, Dani Fabrega, Daniel Lopergolo, Danomusik, Dario, D'Attis, Dark Headz, Das Duo, Dave Hard, David Bachetti, Decibel Artforce, Dee Strike, Deyan, Dimitri, Driftmoon, E.X.E.C.U.T.E., El Alusinante, Emotion, Enrico Valenti, Faith, Federico Gardenghi, Ferry Tayle, Flowboy, Fly, Frank Live, G.P., Gil Everest, Giuly, Gollum, Hardblast, Hardfunction, Housetier, Hypercat, INTRESSTandLOUIS, Jair, Tierrez, Jay Frog, Jayson Garreth aka DJ Jerome, Jumpgeil, Kellerkind, Key Jay, King Küng, Kloë Braun, Lara feat. Cholon & Babag, Laser Lele, Le Shuuk, Leeroy, Leventino, M-Style, MC X-Large, Mad Katz DJ Team, Madwave, Mainpower, Marlaude, Maxxdrums, Megastylez, MesU.T., Mimmo, Mirco Caruso, Mirco Esposito, Mr. Da-Nos, Myke L, Nanotek, Neilio, Nic & Krevatin, Pac Scherhag, Pat Farrell, Paul Vinx, Peer Kusiv, Phil Praise, Plastik Funk, Raffi Lusso, Rafi Sol, Ramirez Son, Rawflash, Restlezz, Robert Heart, Rolf Imhof, Romano Rapeso, Sam, Sachi Toyama, Salon Sombre, Sean Finn, Sean Tyas, Sergio Mussa, Shuja, Sintica, Sir Colin, Skybase, Sonic Tunez, Soul M, Steven Stone, Sven May, Syno Brothers, Synthesis aka DJ Hypnotic, Tanja La Croix, Taylor & Clarke, Technology, Techrifice, The Big Boys, The Gentleman Rockers, The Old Dropers, Thom Miller, Tito Torres, Tomcat, Tommyknocker, Tripple-O, Tripple-T, Tyrone B Nelson, Valea, Withard aka Sonera, Yuko, Chris Liebing, Richard Judge, Styro2000, Audiofly, Definition, Luca Barletta, Mark Main, Wandervogel, Viola, Enzo Lo Conte, Manuel Moreno, Clambake, Cris, Dave Brinell, Prados & Willhouse, Rav3era, Robin Hassler, Beat Herren, Dave202, Pan-Pot, Bassbüro, Ez3kiel, Madness, Onur Özman, Jackomo aka Jackatek, Art Department, Blackbox, Manon, Yougene, Cut A. Kaos, Silent Sphere, Ben Kaczor, Herr Vogel, Ronald Grauer, Alex Price, Art of Etienne, Felix Kröcher, Steve Lawler, Xv Kilist & Rocco, Dario D'attis, Marco Berto, Story of Tides, Mas Ricardo, Fat Sushi, Infx Madhu Patra, Jimi Jules, Martin Buttrich, Mind-X, Nic Fanciulli, Animal Trainer, Gogo, Le Roi, Carl Cox, Mind Against, XworkX DJs (DeeCello & Fabio Lombardia), Sei B
07/06

Szabadstrand, Zamárdi

"Sajtóbejárás a 10. Balaton Soundra"

2016.07.06 Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Petey Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Stadiumx, Sub Focus & ID, Verner / M-Side, The Upbeats, Macklemore & Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello (Fluor és Diaz), DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun & Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Eric Sneo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, HOT X / Tibor Horvath (Deadcode), Yamina, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Po:ti, Andras Toth (Hairy), Zvezda Beta / Beta (Hairy), Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick (Hairy), Nora Matisse, Pöli, Duel (Hairy), Nigel Snorter / Nigel Sorter (Hairy), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Self Control, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr. 'Visualized', Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klayman, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Six (Spilerz), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moonline, T:MANIAK / Tribal Maniak, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Otologic, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii & Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, DJ PéGé, Daniel Nike, Secret Factory / Junkie & Hawky (Secret Fusion Production), B'andre, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Jaffa Surfa / Zee / Zozo, Polarize / Dave Van N, Robin Futaki / Rob!n, Andras Bader / PHOT / Andre (Hairy), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Collins / Snilloc, Collective Machine / Domyan (Badgirls), Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), DJ Lennard / Stupid Disco

Képek

25th Street Parade - Zurich is Unique

2016.08.13. Belváros, Zürich, Svájc - Zürich, Svájc
Deepend, Ecko, Hvitling, Javi Row, Loco Dice, Pr3snt, Robin Tune, Simoki, Dr. Motte, 2Ways of Faded, Adrima, Alex Austin, Allen & Envy, Aly & Fila, Andrea Bonomelli, Anthik, B.B.H., Bartek, Black Spirit, Bonzai, Buenjy, Bynomic, BämBäm, C-Syde, Frantic / Carol Fernandez, Carry Luke, Chriss, Cloud Seven, D-Joker, DBN, DJ Mico & MC Tiramisu, DJerry C, Dan Daniels, Miss D-Star, Dan Stone, Dani Fabrega, Daniel Lopergolo, Danomusik, Dario, D'Attis, Dark Headz, Das Duo, Dave Hard, David Bachetti, Decibel Artforce, Dee Strike, Deyan, Dimitri, Driftmoon, E.X.E.C.U.T.E., El Alusinante, Emotion, Enrico Valenti, Faith, Federico Gardenghi, Ferry Tayle, Flowboy, Fly, Frank Live, G.P., Gil Everest, Giuly, Gollum, Hardblast, Hardfunction, Housetier, Hypercat, INTRESSTandLOUIS, Jair, Tierrez, Jay Frog, Jayson Garreth aka DJ Jerome, Jumpgeil, Kellerkind, Key Jay, King Küng, Kloë Braun, Lara feat. Cholon & Babag, Laser Lele, Le Shuuk, Leeroy, Leventino, M-Style, MC X-Large, Mad Katz DJ Team, Madwave, Mainpower, Marlaude, Maxxdrums, Megastylez, MesU.T., Mimmo, Mirco Caruso, Mirco Esposito, Mr. Da-Nos, Myke L, Nanotek, Neilio, Nic & Krevatin, Pac Scherhag, Pat Farrell, Paul Vinx, Peer Kusiv, Phil Praise, Plastik Funk, Raffi Lusso, Rafi Sol, Ramirez Son, Rawflash, Restlezz, Robert Heart, Rolf Imhof, Romano Rapeso, Sam, Sachi Toyama, Salon Sombre, Sean Finn, Sean Tyas, Sergio Mussa, Shuja, Sintica, Sir Colin, Skybase, Sonic Tunez, Soul M, Steven Stone, Sven May, Syno Brothers, Synthesis aka DJ Hypnotic, Tanja La Croix, Taylor & Clarke, Technology, Techrifice, The Big Boys, The Gentleman Rockers, The Old Dropers, Thom Miller, Tito Torres, Tomcat, Tommyknocker, Tripple-O, Tripple-T, Tyrone B Nelson, Valea, Withard aka Sonera, Yuko, Chris Liebing, Richard Judge, Styro2000, Audiofly, Definition, Luca Barletta, Mark Main, Wandervogel, Viola, Enzo Lo Conte, Manuel Moreno, Clambake, Cris, Dave Brinell, Prados & Willhouse, Rav3era, Robin Hassler, Beat Herren, Dave202, Pan-Pot, Bassbüro, Ez3kiel, Madness, Onur Özman, Jackomo aka Jackatek, Art Department, Blackbox, Manon, Yougene, Cut A. Kaos, Silent Sphere, Ben Kaczor, Herr Vogel, Ronald Grauer, Alex Price, Art of Etienne, Felix Kröcher, Steve Lawler, Xv Kilist & Rocco, Dario D'attis, Marco Berto, Story of Tides, Mas Ricardo, Fat Sushi, Infx Madhu Patra, Jimi Jules, Martin Buttrich, Mind-X, Nic Fanciulli, Animal Trainer, Gogo, Le Roi, Carl Cox, Mind Against, XworkX DJs (DeeCello & Fabio Lombardia), Sei B

Sajtóbejárás a 10. Balaton Soundra

2016.07.06. Szabadstrand, Zamárdi - Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas & Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Petey Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Stadiumx, Sub Focus & ID, Verner / M-Side, The Upbeats, Macklemore & Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello (Fluor és Diaz), DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun & Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Eric Sneo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, HOT X / Tibor Horvath (Deadcode), Yamina, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Po:ti, Andras Toth (Hairy), Zvezda Beta / Beta (Hairy), Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick (Hairy), Nora Matisse, Pöli, Duel (Hairy), Nigel Snorter / Nigel Sorter (Hairy), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Self Control, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr. 'Visualized', Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klayman, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Six (Spilerz), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moonline, T:MANIAK / Tribal Maniak, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Otologic, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii & Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, DJ PéGé, Daniel Nike, Secret Factory / Junkie & Hawky (Secret Fusion Production), B'andre, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Jaffa Surfa / Zee / Zozo, Polarize / Dave Van N, Robin Futaki / Rob!n, Andras Bader / PHOT / Andre (Hairy), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Collins / Snilloc, Collective Machine / Domyan (Badgirls), Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), DJ Lennard / Stupid Disco

Mixek