Akkezdet Phiai

Info

Stílus: Hip-hop

Bemutatkozás

Saiid és Újonc 1996-ban kezdték közös zenei pályájukat. Saiid ebben az évben már DJ-ként gyakorolt otthon, és az elkövetkező időszakban sorra járta a pesti hiphop klubokat, sport- és rap-rendezvényeket lemezjátszóival. Ez idő tájt kezdett zenei alapokat, ütemeket is fabrikálni. A korai demóból kinőtt debütáló album “Akkezdet” címmel – az első szövegkönyves magyar hiphop lemez – 2004 áprilisában jelent meg, a WacuumAirs -az első magyar független hiphop kiadó – címkéjével. A hanganyag szó szerint egy szekrényben lett felvéve, a házi stúdióban készült lemez maszter-munkálatait a csapat Bobakrome-mal közösen végezte – az „Akkezdet” szerzői kiadásban látott napvilágot. Az albumot azóta a magyar hiphop egyik legmeghatározóbb mérföldkövének titulálják számos fórumon, az album többször is fellelhető a “2004 Legjobb Albumai Zenészek és Újságírók Szerint” elnevezésű kollektív listán, szintén megtalálható a „303 magyar lemez, amit hallanod kell, mielőtt meghalsz” c. könyvben. A csapat hivatalos fellépő lemezlovasa -és ezzel harmadik tagja- 2004 óta DJ Frequent (Havas Patrik), akivel Saiid a kezdetektől fogva együttműködik olyan állandó rendezvényeken, mint a legendás WacuumEst a volt Kultiplexben és az AKPH Klub a Dürer-Kertben -utóbbi a legmeghatározóbb budapesti underground hiphop partysorozat, ami jelenleg Goodfellaz néven fut a Frequent, Saiid és más dj-ket magába foglaló kollektíva alapján.

Képek

Balaton Sound 10th

2016.07.10. Szabadstrand - Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas, Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, Sub Focus, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello, DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, B'andre, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Hot X (Deadcode), Yamina & Süly, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Secret Factory, Po:ti, Jaffa Surfa (Zee, Zozo), Andras Toth, Zvezda Beta (Beta), Polarize (Dave Van N), Süly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick, Nora Matisse, Pöli, Robin Futaki (Rob!n), Andras Bader - PHOT / Andre (Hairy), Duel, Nigel Snorter (Nigel Sorter), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins (Snilloc), Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Spilerz, Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, ESD, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, DJL, JumoDaddy, Lennard (Stupid Disco), Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Mix Day, Twins, Roland Frank, Peter Jabin, Pégé, Daniel Nike

Balaton Sound 10th

2016.07.09. Szabadstrand - Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas, Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, Sub Focus, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello, DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, B'andre, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Hot X (Deadcode), Yamina & Süly, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Secret Factory, Po:ti, Jaffa Surfa (Zee, Zozo), Andras Toth, Zvezda Beta (Beta), Polarize (Dave Van N), Süly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick, Nora Matisse, Pöli, Robin Futaki (Rob!n), Andras Bader - PHOT / Andre (Hairy), Duel, Nigel Snorter (Nigel Sorter), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins (Snilloc), Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Spilerz, Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, ESD, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, DJL, JumoDaddy, Lennard (Stupid Disco), Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Mix Day, Twins, Roland Frank, Peter Jabin, Pégé, Daniel Nike

Balaton Sound 10th

2016.07.08. Szabadstrand - Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas, Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, Sub Focus, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello, DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, B'andre, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Hot X (Deadcode), Yamina & Süly, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Secret Factory, Po:ti, Jaffa Surfa (Zee, Zozo), Andras Toth, Zvezda Beta (Beta), Polarize (Dave Van N), Süly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick, Nora Matisse, Pöli, Robin Futaki (Rob!n), Andras Bader - PHOT / Andre (Hairy), Duel, Nigel Snorter (Nigel Sorter), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins (Snilloc), Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Spilerz, Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, ESD, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, DJL, JumoDaddy, Lennard (Stupid Disco), Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Mix Day, Twins, Roland Frank, Peter Jabin, Pégé, Daniel Nike

Balaton Sound 10th

2016.07.07. Szabadstrand - Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas, Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, Sub Focus, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello, DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, B'andre, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Hot X (Deadcode), Yamina & Süly, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Secret Factory, Po:ti, Jaffa Surfa (Zee, Zozo), Andras Toth, Zvezda Beta (Beta), Polarize (Dave Van N), Süly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick, Nora Matisse, Pöli, Robin Futaki (Rob!n), Andras Bader - PHOT / Andre (Hairy), Duel, Nigel Snorter (Nigel Sorter), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins (Snilloc), Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Spilerz, Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, ESD, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, DJL, JumoDaddy, Lennard (Stupid Disco), Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Mix Day, Twins, Roland Frank, Peter Jabin, Pégé, Daniel Nike

Balaton Sound 10th

2016.07.06. Szabadstrand - Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas, Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, Sub Focus, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello, DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, B'andre, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, Sanfranciscobeat / Profile25 (Deadcode), Hot X (Deadcode), Yamina & Süly, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Secret Factory, Po:ti, Jaffa Surfa (Zee, Zozo), Andras Toth, Zvezda Beta (Beta), Polarize (Dave Van N), Süly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick, Nora Matisse, Pöli, Robin Futaki (Rob!n), Andras Bader - PHOT / Andre (Hairy), Duel, Nigel Snorter (Nigel Sorter), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Coyote / Gabor Kraft (Deadcode), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Collins (Snilloc), Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Spilerz, Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Collective Machine / Domyan (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Dandy / Peter Makto (Truesounds), Invoice / Gregory S (Truesounds), Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, ESD, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, DJL, JumoDaddy, Lennard (Stupid Disco), Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Mix Day, Twins, Roland Frank, Peter Jabin, Pégé, Daniel Nike

Sajtóbejárás a 10. Balaton Soundra

2016.07.06. Szabadstrand, Zamárdi - Zamárdi
Sven Väth, Armin Van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas, Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Petey Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul Van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Stadiumx, Sub Focus, Verner a.k.a. M-Side, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello, DJ Nara, Nikola, Stereo Palma (Náksi vs. Brunner), Rusty, DJ Gozth (Hősök), Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Eric Sneo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo & Spirit, Hot X (Deadcode), Yamina & Süly, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Secret Factory, Po:ti, Andras Toth, Zvezda Beta (Beta), Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick, Nora Matisse, Pöli, Duel, Nigel Snorter (Nigel Sorter), Bernáthy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah (The Etiket), Thomas Borza (Mariposas Production), Bohumil, Metha, Zagar, KARANYI, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.SU, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Self Control, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klayman, Neck (Frisky Sound), Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl (New Level Empire), Six (Spilerz), Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff (Badgirls), James Cole (Badgirls), Shabaam (Badgirls), Push n Ball, Max & Sims, Davko (Truesounds), Daniel Brooks, Raasa, Moonline, T:MANIAK, Cordeiro (Garden Nights), Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Otologic, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel & Tristan (Hi!Fly), James Grow (Frisky Sound), Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron (Sound Of Cream), Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, ESD, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, JumoDaddy, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Twins, Roland Frank, Peter Jabin, DJ PéGé, Daniel Nike

Mixek