The NEW Riverside Residency DJ VERSENY

2016.01.26. - -

The New Riverside & Global Dj Shop bemutatja:
The NEW Riverside Residency DJ VERSENY


A megújult klubban egy tehetséges DJ-nek adunk lehetőséget arra, hogy az ország legnagyobb sztárjai előtt és után lépjen fel és feleljen a hangulatért. Az ÚJ klub és az ÚJ vezetőség a minőségi és színvonalas rendezvényeket tűzte ki fő céljául, és ehhez hozzá tartozik a zenei megújulás is. Most lehetőséget adunk minden fiatal és nem fiatal DJ-nek.

Akit keresünk:

Olyan DJ-t keresünk, aki az RnB és az EDM stílusban jártas, és ezt a két stílust képes vegyíteni. Számunkra nem az a fontos, hogy egy DJ az otthon össze rakott szettet képes “pontosan” lejátszani egy bulin, hanem tud a közönséggel komunikálni és tudja mikor mit kell játszani.

Amit nyerhetsz:

- 1 éves rezidensség a The New Riverside-ban az ország legnagyobb neveivel.
- 50% os utalvány a Global DJ Shop jóvoltából
- segítünk saját karriered elindításában/fejlesztésében

A verseny menete:

A nevezési díj 1000 Ft, amit személyesen tudtok átadni nekünk a The New Riversid-ban vagy utalni a bankszámlánkra. Aki utalni szeretne, az vegye fel a kapcsolatot Szajkó Dáviddal.

Tel.: 06309484141
Email: djunitedcolours@gmail.com

Miután befizettétek a nevezést, töltsétek fel a saját mixetek a www.soundcloud.com - ra, ami maximum 60 perces legyen, majd linkeljétek be a DJ VERSENY Facebook eseménybe.
Kizárólag Soundcloud-os mixet fogadunk el! A mixeket így kérjük:

“”The New Riverside Residency promo mix - DJ NÉV””

A feltöltési határidő február 28 éjfél!

Majd a zsűri össze ül és meghallgatja a mixeket, ezután a legjobbakat élőben is megnézzük/meghallgatjuk a Riverben és akkor dől el, ki is nyerte a The New Riverside Residency DJ versenyt!

A zsűri:

Andrew Junior /Loving Arms, Viva Tv, Soundclash/
Dave Colorado /Lets House This House - zsűri elnök/
Dave Junior /Viva Tv, Soundclash/
DJ Portugal /Budapest Doboz, Pécsi Est Café/




27th Street Parade - Culture of Tolerance

2018.08.11. Belváros, Zürich, Svájc - Zürich, Svájc
Paul Kalkbrenner, Seth Troxler, Joris Voorn, Tale Of Us, Loco Dice, Joseph Capriati, Pan-Pot, wAFF, Eats Everything, Tini Gessler, Bastian Bux, Andres Campo, Andrea Oliva, Nic Fanciulli, Gil Everest, Nici Faerber, Ronny Grauer, Marco Capone, DJerry C, Marco Berto, Vanita, Le Roi, San Marco, Anthik, Andy Katz, Jamira Estrada, Ken Benovi, Wassily, Sensu, Two Waves, Cella, Garance, Null + Void, Soame, Gianni Callipari, Definition, Dario D'attis, Jimi Jules, Manon, Reto Ardour, Ezikiel, Andhim, Animal Trainer, Dubfire, Nicole Moudaber, dk Daniel & Kurt, Aitor Robles, Marek Kay, F.E.M. Ensemble, Night Talk, Angie Taylor, Thomas B, McCoy's S.U.N. Project, Murciano, Luciano, Kantarik, Sanja, Kellerkind, Alain Delay, Thomi B, De La Swing, Manuel Moreno, David Aurel, Ilona Maras, Oliver Aden & Luis Cruz, Sydney Dry, Pitri Heil, Cosmix 2.0, Aaron Khaleian, Adam Ellis, Agent C., Alfred Heinrichs, Andy, Anyken, Arado, B.K., Basement Brothers, Bass Hours, Black Spirit, Brandee, Bynomic, Calou, Frantic / Carol Fernandez, Chris.P, Claz, Cosimo Mele, D-Joker, D.M.G, Danny Carls, Darius, Darren Porter, Dave Hard, Dave Rook, De La Maso, XworkX DJs (DeeCello & Fabio Lombardia), DJ Fly-D, Djulian, Dream, Emilian, Fabio Florido, Ferry Tale, Flowboy, Fly, G.P., George Lamell, Hartmann, Hellchild, Hildi, Jean Pearl, Jerome Anthony, Joe T Vannelli, Joel Fabrice, Johan Gielen, Jose Maria Ramon, Juffy, K-Base, Klangkünstler, Kloë Braun, Laser Lele, Leeroy, Leventino, Liquid Soul, Lupo di Mare, Madwave, Makcim, Max, MC Democian, MC Stephen Davis, Monkey Safari, MoveMental, Mr. Da-Nos, Nade, Nanotek, Nightwalker, Nora En Pure, Pat Farrell, Patrick Vanto, pavl, Pearl, PFW Allstars, Phil Praise, Piranattack, Quicksilver, RamSal, Randy, Raphael Raban, Renisound, Roberto Barone, Robin Tune, Roger M, Rolf Imhof, Roman Klinger, Romano Corsini, Ron, Sachi Toyama, Salon Sombre, Sam Madi, Screech, Sean Tyas, Sei B, Shinouda aka Djane Cämix, Solarstone, Sonidy, Sons Of Maria, Spacekid, Stallo, Stephanie, Steven Stone, Sven May, Taylor & Clarke, Technology, The Lakeman, The Old Dropers, Thomas Lizzara, Tito Torres, Tomcat, Tripple-O, United Levels, Visionkids, Wankelmut, X-Bone, Xicu Portas live, Z-Groove