16ápr2017

Vol. 1. The Club

Baja

Line-up : Horváth Tamás, Raul, Tape, Adam

15ápr2017

Vol. 1. The Club

Baja

Easter Special with Garden Nights

Line-up : GuBa, Blabo, Cordeiro, Hero

15ápr2017

Helynekem

Miskolc

Nextapes Easter Special

Line-up : Mira Joo, Dave Wincent, Zemar Kambas, George, Supaplex, Shywer

15ápr2017

New AQ Club

Bácsalmás

Legendás RETRO PARTY

Line-up : Tóth Imre (Imito)

08ápr2017

Vol. 1. The Club

Baja

Emlékek Éjszakája - We Love 2000's

Line-up : Peat Jr., Catana

08ápr2017

New AQ Club

Bácsalmás

A legenda újraéled! Nyitóbuli!

Line-up : Tóth Imre (Imito), Komlósi Gyuri

07ápr2017

Manhattan Lounge Bar

Kiskunfélegyháza

Line-up : Sanfranciscobeat aka Profile25, DJ Fejes, The DMX

24már2017

Club SeVeN

Debrecen

Mariposas Contraposas

Line-up : PO:TI, Thomas Borza, The Judge Brothers

14már2017

Vol. 1. The Club

Baja

Garden Nights presents Sektor Zero

Line-up : Sanfranciscobeat aka Profile25, Robin Futaki aka Rob!n, GuBa, Blabo, Cordeiro, Hero

11már2017

Vol. 1. The Club

Baja

Nőnapi Mega Party

Line-up : Catana

25feb2017

Manhattan Lounge Bar

Kiskunfélegyháza

Secret Party

Line-up : DJ Fejes, Basics

03feb2017

Vol. 1. The Club

Baja

Garden Nights presents: Badgirls

Line-up : Shabaam, James Cole, Pat Duff, Cordeiro, Blabo, Hero, GuBa

03feb2017

Helynekem

Miskolc

Nextapes

Line-up : Robin Futaki aka Rob!n, Dave Wincent, Zemar Kambas, George, Supaplex, Shywer

31dec2016

Vol. 1. The Club

Baja

Happy New Year

Line-up : Catana, Váics Tamás (Kövér), Obádovics Gábor (Obi)

28dec2016

Helynekem

Miskolc

Nextapes Christmas!

Line-up : Squell, Shywer, Supaplex, George, Zemar Kambas, Dave Wincent

12nov2016

Kókusz Club

Kecel

Line-up : Dred & Doris, Bobby

31okt2016

Vol. 1. The Club

Baja

Line-up : Horváth Tamás, Raul, Tape, Adam

30okt2016

Helynekem

Miskolc

Nextapes presents: Halloween Party

Line-up : Hatzler, Metha, Dave Wincent, Zemar Kambas, George, Supaplex, Shywer

28okt2016

Liquid Club

Baja

House Halloween

Line-up : Bahlzack, Dave Colorado, Monthy Nolan

20aug2016

Nádastó Szabadidőpark

Sándorfalva

Hang Out Open Air Beach Party

Line-up : Erro, PPalms, Polarize aka Dave Van N, Davko, Robin Futaki aka Rob!n

16aug2016

Óbudai-sziget

Budapest

Sziget Fesztivál

Line-up : Rihanna, David Guetta, Bastille, Bloc Party, Bring Me The Horizon, Chvrches, John Newman, Kodaline, M83, MØ, Naughty Boy, Nicky Romero, The Parov Stelar Band, Sigur Rós, Sum 41, Muse, The Last Shadow Puppets, The Lumineers, Years & Years, Róisín Murphy, Bullet For My Valentine, Jess Glynne, Parkway Drive, K.I.Z., The Neighbourhood, Kovacs, Datsik, Rico & Sticks, Sia, Noel Gallagher's High Flying Birds, Crystal Castles, Jake Bugg, Travis Scott, Wilkinson, Molotov, Excision, Dyro, Unkle, Aurora, Oscar And The Wolf, Jain, Tourist, Hardwell, Manu Chao La Ventura, Kaiser Chiefs, Fidlar, Boys Noize, Dillon Francis, Movits!, DJ Sliink, Punnany Massif, Die Antwoord, Skunk Anansie, Afrojack, Zedd, DVBBS, Marky Ramone's Blitzkrieg, Carnage, Troyboi

13aug2016

Belváros

Zürich, Svájc

25th Street Parade - Zurich is Unique

Line-up : Deepend, Ecko, Hvitling, Javi Row, Loco Dice, Pr3snt, Robin Tune, Simoki, Dr. Motte, 2Ways of Faded, Adrima, Alex Austin, Allen & Envy, Aly & Fila, Andrea Bonomelli, Anthik, B.B.H., Bartek, Black Spirit, Bonzai, Buenjy, Bynomic, BämBäm, C-Syde, Carol Fernandez, Carry Luke, Chriss, Cloud Seven, D-Joker, DBN, DJ Mico & MC Tiramisu, DJerry C, Dan Daniels, Miss D-Star, Dan Stone, Dani Fabrega, Daniel Lopergolo, Danomusik, Dario, D'Attis, Dark Headz, Das Duo, Dave Hard, David Bachetti, Decibel Artforce, Dee Strike, Deyan, Dimitri, Driftmoon, E.X.E.C.U.T.E., El Alusinante, Emotion, Enrico Valenti, Faith, Federico Gardenghi, Ferry Tayle, Flowboy, Fly, Frank Live, G.P., Gil Everest, Giuly, Gollum, Hardblast, Hardfunction, Housetier, Hypercat, INTRESSTandLOUIS, Jair, Tierrez, Javi Row, Jay Frog, Jayson Garreth aka DJ Jerome, Jumpgeil, Kellerkind, Key Jay, King Küng, Kloë Braun, LARA feat. BabaG & Cholon, Laser Lele, Le Shuuk, LeeRoy, Leventino, M-Style, MC X-Large, Mad Katz DJ Team, Madwave, Mainpower, Marlaude, Maxxdrums, Megastylez, MesU.T., Mimmo, Mirco Caruso, Mirco Esposito, Mr. Da-Nos, Myke L, Nanotek, Neilio, Nic & Krevatin, Pac Scherhag, Pat Farrell, Paul Vinx, Peer Kusiv, Phil Praise, Plastik Funk, Raffi Lusso, Rafi Sol, Ramirez Son, Rawflash, Restlezz, Robert Heart, Robin Tune, Rolf Imhof, Romano Rapeso, SAM, Sachi Toyama, Salon Sombre, Sean Finn, Sean Tyas, Sei B, Sergio Mussa, Shuja, Sintica, Sir Colin, Skybase, Sonic Tunez, Soul M, Steven Stone, Sven May, Syno Brothers, Synthesis aka DJ Hypnotic, Tanja La Croix, Taylor & Clarke, Technology, Techrifice, The Big Boys, The Gentleman Rockers, The Old Dropers, Thom Miller, Tito Torres, Tomcat, Tommyknocker, Tripple-O, Tripple-T, Tyrone B Nelson, Valea, Withard aka Sonera, XworkX DJs (DeeCello & Fabio Lombardia), Yuko, Chris Liebing, Richard Judge, Styro2000, Audiofly, Definition, Luca Barletta, Mark Main, Wandervogel, Viola, Enzo Lo Conte, Manuel Moreno, Clambake, Cris, Dave Brinell, Prados & Willhouse, Rav3era, Robin Hassler, Beat Herren, Dave202, Pan-Pot, Bassbüro, Ez3kiel, Madness, Onur Özman, Jackomo aka Jackatek, Anthik, Art Department, Blackbox, Manon, Pat Farrell, Yougene, Cut A. Kaos, Silent Sphere, Ben Kaczor, Herr Vogel, Ronald Grauer, Alex Price, Art of Etienne, Felix Kröcher, Steve Lawler, Xv Kilist & Rocco, Dario D'Attis, Marco Berto, Story of Tides, Mas Ricardo, Fat Sushi, Infx Madhu Patra, Jimi Jules, Martin Buttrich, Mind-X, Nic Fanciulli, Animal Trainer, Gogo, Le Roi, Pr3snt, Carl Cox, Mind Against, Mr. Da-Nos, Kellerkind

12aug2016

Óbudai-sziget

Budapest

Sziget Fesztivál

Line-up : Rihanna, David Guetta, Bastille, Bloc Party, Bring Me The Horizon, Chvrches, John Newman, Kodaline, M83, MØ, Naughty Boy, Nicky Romero, The Parov Stelar Band, Sigur Rós, Sum 41, Muse, The Last Shadow Puppets, The Lumineers, Years & Years, Róisín Murphy, Bullet For My Valentine, Jess Glynne, Parkway Drive, K.I.Z., The Neighbourhood, Kovacs, Datsik, Rico & Sticks, Sia, Noel Gallagher's High Flying Birds, Crystal Castles, Jake Bugg, Travis Scott, Wilkinson, Molotov, Excision, Dyro, Unkle, Aurora, Oscar And The Wolf, Jain, Tourist, Hardwell, Manu Chao La Ventura, Kaiser Chiefs, Fidlar, Boys Noize, Dillon Francis, Movits!, DJ Sliink, Punnany Massif, Die Antwoord, Skunk Anansie, Afrojack, Zedd, DVBBS, Marky Ramone's Blitzkrieg, Carnage, Troyboi

16júl2016

Helynekem

Miskolc

Nextapes - Factory Fesztivál warm up party

Line-up : Gaga, Dave Wincent, Zemar Kambas, Supaplex, Shywer, George

08júl2016

Szabadstrand

Zamárdi

Balaton Sound 10th

Line-up : Sven Väth, Armin van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas, Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, Sub Focus, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello, DJ Nara, Nikola, Stereo Palma, Rusty, DJ Gozth, Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, B'Andre, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo, Spirit, Sanfranciscobeat aka Profile25, Hot X, Yamina & Süly, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Secret Factory, Po:ti, Zee aka Jaffa Surfa, Andras Toth, Zvezda Beta, Polarize aka Dave Van N, Suly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick, Nora Matisse, Pöli, Robin Futaki aka Rob!n, Andre aka Andras Bader, Duel, Nigel Sorter, Bernathy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah, Coyote aka Gabor Kraft, Thomas Borza, Bohumil, Metha, Collins aka Snilloc, Zagar, Karanyi, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.Su, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck, Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl, Spilerz, Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff, James Cole, Shabaam, Collective Machine aka Domyan, Push n Ball, Max & Sims, Dandy aka Peter Makto, Invoice aka Gregory S, Davko, Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK, Cordeiro, Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel, Tristan, James Grow, Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron, Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, ESD, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, DJL, JumoDaddy, Lennard aka Stupid Disco, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Mix Day, Twins, Roland Frank, Peter Jabin, Pégé, Daniel Nike

06júl2016

Szabadstrand

Zamárdi

Balaton Sound 10th

Line-up : Sven Väth, Armin van Buuren, Chris Brown, Dimitri Vegas, Like Mike, The Chainsmokers, Steve Aoki, Tyga, KSHMR, Martin Solveig, DVBBS, Oliver Heldens, W&W, Nervo, Duke Dumont, A$AP Ferg, Tyler The Creator, Fritz Kalkbrenner, Hernan Cattaneo, Dixon, Lost Frequencies, Ferry Corsten, Gouryella, Paul van Dyk, Don Diablo, Tchami, Adam Beyer, Adriatique, Agoria, Alan Fitzpatrick, Alan Walker, Aly & Fila, Andhim, Bassjackers, Black Sun Empire, Booka Shade, Chocolate Puma, Borgore, Dismantle, DJ Die, Ellen Allien, Feder, Guy Mantzur, GTA, H.O.S.H., London Elektricity, Metrik, Logistics, HVOB, Gorje Hewek, Izhevski, Julian Jordan, Matador, Kraak & Smaak, Lady Waks, Mefjus, Milk & Sugar, Mr. Oizo, Murdock, Nickbee, Nick Curly, Peter Kruder, Sam Feldt, Sascha Braemer, Spor, Stadiumx, Sub Focus, ID, The Upbeats, Macklemore, Ryan Lewis, Martin Garrix, Timmy Trumpet, Tomsize, Watermät, Akkezdet Phiai, Will Sparks, 99 Souls, Brains, Halott Pénz, Irie Maffia, Madcon, Punnany Massif, Wellhello, DJ Nara, Nikola, Stereo Palma, Rusty, DJ Gozth, Belau, The Biebers, Mary Popkids, Ian Autorun, Markov, Passed, Anima Sound System, DJ Gelka, Marge, Neo, Dublic, Superstereo, Saverne, Cloud 9+, Majka, Curtis, B'Andre, Muzzaik, Henri Pfr, Dan Sparks, Metzker Viktória, The Shaggers, Observer, Flip Capella, Edo Denova, Mateo, Spirit, Sanfranciscobeat aka Profile25, Hot X, Yamina & Süly, Andro, Erion, Samhain, Candyman Da Marquis, Secret Factory, Po:ti, Zee aka Jaffa Surfa, Andras Toth, Zvezda Beta, Polarize aka Dave Van N, Suly, Detective Kelly, David Mole, Ramin Sayyah, Coloboma, Roocha, Roland Handrick, Nora Matisse, Pöli, Robin Futaki aka Rob!n, Andre aka Andras Bader, Duel, Nigel Sorter, Bernathy Zsiga, Martin Kremser, Sikztah, Coyote aka Gabor Kraft, Thomas Borza, Bohumil, Metha, Collins aka Snilloc, Zagar, Karanyi, Big John Whitfield, Jay Lumen, Incident, Mindscape, Jade, Chris.Su, Sixsix, Dj Automatic, High Love, Roberto Rios, 2N, DJ Ren, Dub Personal, DJ N1CE, Mattan, Skrude & Myamo, MVRK, Elf, Oxygen, Statik, Palotai, Rodriguez Jr., Ninjabreakz DJz, Sammie Beats, Backstab, Migu, Raise Spirit, Klay, Neck, Uffalo Steez, GrgFr, Phazer, Newl, Spilerz, Puppetz, Tigran, Gango, Maddow, Pat Duff, James Cole, Shabaam, Collective Machine aka Domyan, Push n Ball, Max & Sims, Dandy aka Peter Makto, Invoice aka Gregory S, Davko, Daniel Brooks, Raasa, Moon, T:MANIAK, Cordeiro, Indigo Theory, Molinari, Captain Knuckles, Pure Mr G, Rapsaam, Stamusic, Tolo, Falcao, Fanki Ridm, TMX, B. L. Eve, Sári Évi, Monkeyneck, Rony Breaker, Vekonyz, Chiqito, Trap & Twerk, Gerysson, Soulja, Kovary, Sobek, Yvel, Tristan, James Grow, Klokk, Legars, Reelow, Lotfi Begi, Tebron, Sterbinszky, Soerii, Poolek, We Plants Are Happy Plants, Stage opening, Immi V, Mr. Vasovski, Basics, Ferencz Péter, Koós-Hutás Áron, Kollányi Zsuzsi, Herold Peti, Adam Nova, Balage F, Less Ordinary DJ, Sem Thomasson, Journey of Sound, WSSRT, Siege, Reygel & Peri, Cartas, Willcox, Dan Domino, Maxim Kuznyecov, Henry Dex, Sofi Tukker, Mona Lee, Private Family, Thang, Jean Le Rouge, Red D, Lady Linn, Goldfox, ESD, Endy & Gomes, Marchello, DJL Mix Day, We Are Prostitutes, Soul Shakers, Neon, Makasi, Audiophonic, ESD Mix Day, Adam Carter, Fadi, Klinko, DJL, JumoDaddy, Lennard aka Stupid Disco, Vicktor Smith, DRBRS, Senor Grande, Drop The Cheese, Mix Day, Twins, Roland Frank, Peter Jabin, Pégé, Daniel Nike

02júl2016

Nádas terasz

Kunfehértó

Line-up : Lennard aka Stupid Disco, Csongi

02júl2016

Községi park

Csátalja

Day & Night - Dance & Tuning Show Festival

Line-up : Juhász János (Szunyi), Váics Tamás (Kövér), Iglói Laci (Igás), Daniel Nike, Ruiz Sierra, Dave Colorado, Monthy Nolan

30jún2016

Lővér Kemping

Sopron

VOLT Fesztivál

Line-up : Iron Maiden, The Prodigy, Wiz Khalifa, Axwell, Sebastian Ingrosso, Flayer, Sigma, Skillet, Damien Rice, Paul Kalkbrenner, Gorgon City, Stereo MC's, Gus Gus

28jún2016

Lővér Kemping

Sopron

VOLT Fesztivál

Line-up : Iron Maiden, The Prodigy, Wiz Khalifa, Axwell, Sebastian Ingrosso, Flayer, Sigma, Skillet, Damien Rice, Paul Kalkbrenner, Gorgon City, Stereo MC's, Gus Gus

18jún2016

Vol. 1. The Club

Baja

Let's Go - 25. Jubileumi buli

Line-up : Juhász János (Szunyi), Jagicza Gábor (Csiga), Váics Tamás (Kövér), Trapl Laci, Rádi Robi, Obádovics Gábor (Obi)

11jún2016

Sóstó Beach Szabadidő Park

Kiskunhalas

Sóstó Beach Festival - Reload

Line-up : Gaga, Pat Duff, Savage aka Massive Moloko, Stadler, Screpi Coco, Steve L.

04jún2016

Palace Dance Club

Siófok

Ikrek Éjszakája 12 - Dandy aka Peter Makto’s 38th Birthday Party

Line-up : Dandy aka Peter Makto

07máj2016

Hangulat Bár

Dunaújváros

Let's House This House

Line-up : James Cole, Shabaam, Snake Sedrick aka Son-Tec, Dave Colorado, Scarpa, Derek

22ápr2016

Városháza udvara

Kiskunhalas

Városi Ifjúsági Party (V.I.P.)

Line-up : Lennard aka Stupid Disco, Andrew Junior aka Neilson, Adam Bash, Syde

11már2017

87. Nemzetközi Autókiállítás

Genf, Svájc

87. Internationaler Auto-Salon und Zubehör (Geneva International Motor Show)

26feb2017

Busójárás

Mohács

A Mohácsi Busójárás 2017-ben február 23-28-ig tartott. Fotósunk szombaton (25.), vasárnap (26.) és kedden (28.) készített képeket, melyeken szemlélteti a busófelvonulást és farsangolást, a busók csónakos átkelését a Dunán, majd a máglyagyújtást is (koporsóégetés). Busójárás program azokon a napokon, melyeken fotóztunk: SZOMBAT: 9.00: XLVI. Schneider Lajos Népdaléneklési találkozó a Kossuth Filmszínházban ; 10.00: A belvárosban népművészeti- és kézműves vásár ; 10.00 A Szerb templom udvarában tamburazenekarok, tánccsoportok, busócsoportok bemutatói ; 10.00 Mohácsi Ízek a Busóudvarban (látványfőzés) ; 10.00 Találkozás a Kolompos busócsoport tagjaival, ételkóstoltatás a Szerb templom udvarában (Szerb u. 1.) ; 11.00 A Szerb templom udvarában ismerkedés a szerb gasztronómiával ; 10.00 A Busóudvar színpadán zenekarok, busók, tánccsoportok bemutatói ; 10.00 A Széchenyi téri nagyszínpadon tánccsoportok, zenekarok, busók bemutatói ; 10.30 Sátorhelyi Néptáncegyüttes bemutatója és tánctanítása a Széchenyi téren ; 14.00: A Botos és a Klepetalo busócsoport busólakodalmas menete a Busóudvartól a Bensheim térig (a Kompkikötő érintésével), majd vissza a Széchenyi térre ; 14.00-18.00 óráig a Síp utcában: „Veselje sa Bušama” – „Vigasság a busókkal” maszkfaragó-bemutató, farsangi játékok, szekérdíszítés ; 15.20: „A legenda újraéled” – a Drugovi busócsoport megemlékezése a II. mohácsi csatáról - koszorúzás a három vitéz szobránál a Széchenyi téren ; 16.00: Zora tánccsoport bemutatója majd táncház a Széchenyi téren, zene: Poklade ; 16.00 X. Nemzetközi Farsangi Dudástalálkozó jubileumi koncertje a Kanizsai Dorottya Múzeumban ; 17.00 Maszkunk-világunk címmel élményest és beszélgetés a busó maszk helyéről és szerepéről a nemzetközi szereplések és tapasztalatok tükrében. Kígyó u. 7/a. ; 17.30 Herczku Ágnes koncertje a Kossuth Filmszínházban - Deák tér 1. (belépődíjas) ; 18.00: a Deák téri színpadon Czemende zenekar koncertje ; 19.00: Magyar-bál a Mohácsi Polgárok Olvasóköre rendezésében az Ifjúsági Centrumban - Széchenyi tér 17. zene: Póló (belépődíjas) ; 20.00: Délszláv táncház a Duna Irodaházban - Szabadság u. 4-6. zene: Orkestar Selo (belépődíjas) ; 20.00 Sokac-bál a Schneider Lajos Művészeti Iskolában – Vörösmarty u. 3-5. zene: Poklade ; VASÁRNAP: Farsangvasárnap ; 9.00: a főutcán népművészeti- és kézműves vásár ; 10.00: Találkozás a Kürtös busócsoport tagjaival a Busóudvarban ; 10.00 „A nagy nap”betekintés a Busu-ló csoport készülődésébe (Jókai u. 32.) ; 10.00: a Kossuth Filmszínházban nemzetiségi néptáncműsor (Deák tér 1.) Közreműködnek: Pélmonostori Horvát Kulturális Egyesület, Pélmonostori Jovan Lazić Kulturális Egyesület, Pélmonostori Magyar Kulturális Egyesület, Babarci Német Nemzetiségi Tánccsoport KUD Opanke, Újhold Néptáncegyüttes ; 10.00: a Széchenyi téren busócsoportok ízelítő bemutatkozása ; 10.00-14:00: a Kanizsai Dorottya Múzeumban népi fúvóshangszerek készítése - Kisfaludy u. 9. ; 10.00-13.00 Találkozás a Kolompos busócsoport tagjaival, ételkóstoltatás a Szerb templom udvarában - Szerb u. 1. ; 10.00 A Szerb templom színpadán zenekarok, táncosok, busócsoportok bemutatói ; 10.00 A Busóudvar színpadán zenekarok, busók, tánccsoportok bemutatói ; 10-17 Kígyó u. 7/a „Kettő az Egyben” vagyis két Népi Iparművész, egy alkotó műhely. Látnivalók: interaktív műhelylátogatás, busómaszk faragás, ill. néprajzi, ipartörténeti és veterán kerékpár magángyűjtemény. Kiemelt program: 11-től 12-ig Mesterek - apa és fia - maszkfaragó "párbaj"/ belépődíjas/ ; 10.30 A Széchenyi téren sokac táncház Darazsacz István vezetésével, zene: Poklade ; 12.30 A Sokac-révben tánccsoportok, dudások és busók bemutatói, majd a busók csónakos átkelése a Dunán ; 13.30 Pávkovics István „Páták” emléktáblájának megkoszorúzása a Drugovi busócsoport közreműködésével - Gólya u. 36. ; 13.30 A Széchenyi téri színpadon nemzetiségi néptáncbemutató ; 13.30 A Deák téri színpadon Rádió Lokál koncert ; 13.40 A Kóló téren busók és farsangi csoportok gyülekezője ; 14.00 A Kóló térről a Széchenyi térre busófelvonulás ; 14.00 A Busóudvar színpadán néptánccsoportok és tamburások bemutatói ; 14.30 Menyhárt Éva sokac népdalokat énekel a Széchenyi téren ; 15.30 Busóavatás, polgármesteri köszöntő a Széchenyi téri színpadon ; 16.00 Szabad farsangolás a busókkal a belvárosban ; 16.00 Busócsoportok és néptánccsoportok bemutatói a Széchenyi téri színpadon ; 16.50 A Duna-parton a kompról farsangi koporsó vízrebocsátása a Bödönhajós csoport közreműködésével ; 17.50 A Mohácsi Tamburaiskola összevont zenekara mohácsi népzenét játszik Széchenyi téri színpadon ; 18.00 Máglyagyújtás a Széchenyi téren – KÓLÓZÁS a Busókkal ; 19.30 Táncház a busókkal a Duna Irodaházban - Szabadság u. 4-6. zene: Mohácsi Tamburaiskola (belépődíjas) ; KEDD: Húshagyókedd ; 14.30 Busócsoportok gyülekezője a Kóló téren ; 15.00 Busócsoportok indulása a főutca érintésével a Széchenyi térre ; 16.00 Szabad farsangolás a város utcáin ; 16.00 „Busókép” és „Sokaclánykép” a Városháza lépcsőjén ; 17.00: Zora Néptáncegyüttes műsora a Széchenyi téri színpadon ; 17.45 Menyhárt Éva sokac népdalokat énekel ; 18.00 Élő tamburazene a város tamburásainak közreműködésével ; 18.00 Máglyagyújtás a Széchenyi téren – koporsóégetés a Buso Club közreműködésével ; Információ: Mohács Város Önkormányzat – Tourinform iroda, 7700 Mohács, Széchenyi tér 1. , Telefon: (69) 505-515, 505-504 , Honlap: www.mohacsibusojaras.hu , szervezők: Hegedűs Emese (69) 505-523 , Vikár Csaba (20) 9805964

08okt2016

11. Budapest Music Expo

Budapest

A Budapest Music Expo Közép-Kelet-Európa legnagyobb zeneipari és Magyarország egyedüli zenei kiállítása, mely több, mint 10.000 hangszer, hang- fény- színpad- és stúdiótechnikai világmárkát vonultat fel, száz standon, koncertekkel, workshopokkal, előadásokkal megfűszerezve 12.000 nm-en 50.000 látogatónak. Nemzetközi audiovizuális és zenei kiállítás a Hungexpo Vásárközpontban.

17jún2016

12. BMW Fesztivál 3. nap

Soltvadkert

Néhány nappali kép a teljesség igénye nélkül a pénteki soltvadkerti BMW Fesztiválról, mely idén már 5 naposra bővült.

10ápr2016

Oldtimer Show - Autó kiállítás

Budapest

Oldtimer Show - Autós találkozó és kiállítás Közép- és Kelet Európa legnagyobb oldtimer rendezvénye 10 hektáros rendezvényterületen. 500 veterán jármű: autók, motorok, tratkotork, buszok, teherautók, stabil motorok, gőzmozdonyok, stb... Fanat-x Tuning Autós találkozó és kiállítás az Oldtimer Show keretein belül. Kiállítási rész a víztoronyparkban, amelyre 60 autót válogatunk össze az ország legjobbjai közül: többek között 29-s Körzet Tuning Club, Backyard Garage, Crazy Hungarians, Cruisin' Cars, és nem utolsó sorban Fanat-x Tuning Team. Oldtimer: régi autó csodákkal találkozhatunk az Oldtimer Show részen, hogy a gyári beállítottságúaknak is kedvezzünk.